Author: k***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Är som på bilden, funkar bra
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Price: 34kr
| Material | Satin |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Drying Towels |
| Längd | 31 cm |
| Bredd | 31 cm |
| Höjd | 0.5 cm |
| Diameter | 31 cm |
| SKU | sb2307032122164973 |
Author: k***f
Date:
Review: Är som på bilden, funkar bra
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: c***3
Date:
Review: perfect. very smooth and gentle to the touch. well fitted band.
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: j***3
Date:
Review: Var toppen bra !
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: m***e
Date:
Review: Fina och sitter bra
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.